Blistr karty, skin podložky a obaly ze skládačkové lepenky

Blistr karty

Blister karty vyrábíme i v malých sériích. Základem blistrové karty je skládačková lepenka, kterou online potiskneme až pěti barvami (CMYK+Pantone) a zalakujeme speciálním blistrovým lakem. Základem správné funkce blistru je technologické know-haw v oblasti nanášení a zasušení blistr laku ve vykladači tiskového stroje. Blistrové karty dodáváme standardně včetně výseku Euro závěsů.

Skin podložky

Skin podložka je opět potištěná karta vyrobená ze skládačkové lepenky. Tato karta není obvykle zalakovaná a to z důvodu lepšího přilnutí folie ke skin kartě. Skinové karty dodáváme buď rovně řezané, nebo opatřené výsekem dle specifikace zákazníka.

Obaly a krabičky

Specializujeme se na malosériovou výrobu obalů z hladkých skládačkových lepenek. Lepenku potiskneme ofsetem a zalakujeme disperzním nebo UV efektovým lakem. Poté vysekneme tvar budoucí krabičky, slepíme ji a odvezeme až k Vám.

Krabičky, blistr karty, skin podložky a další kartonážní výrobky potiskujeme v malých sériích na tiskovém stroji MAN Roland R505 LV. Stroj je vybaven pěti tiskovými jednotkami a lakovací jednotkou s raklovou komorou a aniloxovým válcem pro in-line disperzní lakování. Tiskový stroj je schopen potiskovat skládačkové lepenky až do tloušťky 1 mm. K výseku a zlacení používáme výsekový automat Bobst a finální lepení zajišťuje tříbodová lepička krabiček.

Vaši poptávku v oblasti potisku obalů prosím směřujte na telefon +420 777 610 016 nebo email obchod@itiskarna.cz.