Proč tisknout s námi?

Vysoká kvalita tisku

Tiskneme kvalitní ofsetovou tiskovou technologií na moderních a řádně servisovaných strojích. V oblasti kvality tisku se řídíme normou ISO 12647-2,což je mezinárodně uznávaný standard pro ofsetový tisk. Oproti standardním hodnotám, které tato norma předepisuje, jsme požadovanou přesnost měření ještě interně zpřísnili a pravidelně kontrolujeme dosahované parametry.

Krátké dodací termíny

Naše tiskárna tiskne v třísměnném provozu, což umožňuje operativně řídit výrobu tak, abychom byli schopni dosahovat krátkých dodacích termínů pro naše zákazníky. Krátké dodací termíny můžeme garantovat i díky kvalitně vybavené knihárně, kdy jsme schopni většinu běžných způsobů dokončujícího zpracování zajišťovat vlastními silami bez nutnosti kooperace.

Produktivita nejenom v tisku, ale i v knihařském zpracování.

Tiskárna je vybavena moderními tiskovými stroji MAN Roland, Heidelberg a KBA. Díky tomu jsme schopni zpracovat vše od malonákladových plnobarevných publikací, přes efektivní oboustranný tisk knih a časopisů, až po vysoce náročné publikace obsahující nejenom klasický CMYK, ale i přímé barvy a celoplošný nebo parciální disperzní lak.

Jistota a spolehlivost

Kvalitní technické vybavení, které obsluhuje odborně zdatná obsluha, je předpokladem pro to, aby tisková zakázka byla vyrobena v souladu s Vašimi očekáváními. Dobré reference od našich stávajících zákazníků jsou garancí spolehlivého servisu poskytovaného celým teamem naší tiskárny.

Rozumně nízká cena

Víme, že cena je vždy důležitá. Proto jsme své úsilí soustředili na maximální produktivitu při zachování perfektní kvality. Díky modernímu strojovému vybavení tiskárny i knihárny jsme připraveni vyrobit Vaše tiskoviny za rozumně nízké ceny. Proč říkáme za rozumně nízké? Protoženaše nízké ceny nejsou dosaženy kompromisy v oblasti kvality!